مقالات

لیزر چیست؟

لیزر چیست؟

همه روزه واژه لیزر را می شنویم، در سرزمین لیزر ببینید که واقعا لیزر چیست که چنین کاربردهای گسترده ای در زندگی امروزی دارد.


لیزرهای صنعتی (حکاکی، برش و جوش لیزر)

لیزرهای صنعتی (حکاکی، برش و جوش لیزر)

امروزه نقش لیزر در صنعت بر کسی پوشیده نیست. در سرزمین لیزر، انواع لیزرهای صنعتی را بشناسیم و با بررسی پارامترهای نوری هر یک بهترین لیزر را برای کار خود انتخاب کنیم.


لیزرهای پزشکی (پوست و مو، چشم پزشکی و ...)

لیزرهای پزشکی (پوست و مو، چشم پزشکی و ...)

برای اکثر ما پیش آمده است که وقتی برای درمان ضعیفی چشم، جوان سازی پوست، برداشتن جای زخم و حتی برای فیزیوتراپی و بسیاری از بیماریهای دیگر به پزشک مراجعه میکنیم، با پیشنهاد درمان لیزری مواجه میشویم؛ در سرزمین لیزر ببینید که چرا لیزر چنین کاربردهای گسترده ای در درمان بیماری ها دارد و بهترین لیزر برای درمان هر بیماری را بشناسیم.شرکت لیزر گستر آسیا (سرزمین لیزر جنوب کشور) به همت تعدادی از فارغ التحصیلان دکتری اپتیک و لیزر دانشگاه شیراز در آذر ماه سال 1397 تاسیس گردید. این شرکت مرکز طراحی، تولید و خدمات لیزرهای صنعتی (لیزرهای حکاکی، برش و جوش فلزات و غیر فلزات) و لیزرهای پزشکی (لیزرهای زیبایی و رفع موهای زاید، لیزر دیودهای کم توان فیزیوتراپی، لیزرهای دندان پزشکی و لیزرهای فمتوثانیه چشم پزشکی) در استانهای جنوبی کشور می باشد.

آدرس دفتر شرکت: شیراز چهار راه زند، خیابان داریوش، پاساژ شعله، طبقه اول شرکت لیزر گستر

تلفن: 09170064366

پاسخگویی و مشاوره رایگان به پزشکان، صنعتگران، اساتید دانشگاه و دانشجویان بصورت 24 ساعته در واتس آپ

دفتر سرزمین لیزر

 

سرزمین لیزر جنوب ایران، لیزر حکاکی، لیزر پزشکی، پوست و مو و چشم پزشکی شیراز، لیزر برش و جوش، خدمات و تعمیر لیزر

بیست و پنجمین کنفرانس اپتیک و فوتونیک و یازدهمین کنفرانس مهندسی فوتونیک ایران

بیست و پنجمین کنفرانس اپتیک و فوتونیک و یازدهمین کنفرانس مهندسی و فناوری فوتونیک ایران در 9 تا 11 بهمن ماه 97 در دانشگاه شیراز برگزار می گردد. از تمامی علاقه مندان به علم لیزر دعوت می گردد که در این کنفرانس شرکت نمایند و از غرفه سرزمین لیزر بازدید نمایند.