لیزر دات کام , GDCV NHJ ;HL , لیزر ایران , LASER.COM , لیز آی آر , دانشگاه صنعتی شیراز , لیزر فایبر طلا , لیزر فایبر 50 وات , لیزر دوربین دار , فروش اقساطی لیزر حکاکی، فروش اقساطی لیزر برش فلزات، لیزر CO2، لیزر پزشکی، لیزر پوست و مو، لیزر چشم پزشکی، لیزر شیراز، لیزر برش و جوش، لیزر الکساندرایت، فروش اقساطی لیزر، خدمات و تعمیرات لیزر شیراز

لیزر چه کاربردهایی در صنایع فلزی دارد؟ (حکاکی، برش و جوش)آموزش کامل راه اندازی کسب و کار با یک میلیارد تومان سرمایه

آموزش کامل راه اندازی کسب و کار با یک میلیارد تومان سرمایه

در این نوشته به شما آموزش می دهیم که چگونه با یک میلیارد تومان سرمایه در سال 1402، ماهیانه بیش از 30 میلیون تومان درآمد داشته باشید. در این نوشته شما را با چندین رسته شغلی که دستگاه های برش لیزر فایبر فلزات در آنها پرکاربرد هستند آشنا میکنیم.

ادامه مطلب ...

لیزر چه کاربردی در خطوط تولید صنایع مختلف دارد؟

لیزر چه کاربردی در خطوط تولید صنایع مختلف دارد؟

لیزرها امروزه یکی از پرکاربردترین ابزارها در تولید هستند، به ویژه از آنجایی که به مهندسان این امکان را می‌دهد تا ویژگی‌های پیچیده‌تر و محصولات ظریفتری مثل تجهیزات پزشکی را ایجاد کنند که به تلرانس‌های دقیق نیاز دارد. ساختن این تجهیزات با تجهیزات ماشین‌کاری سنتی دشوار یا غیرممکن است. برش‌های لیزری فوق‌العاده تمیز هستند، با جسم تماس ندارند و اثرات حرارتی نقطه ای ایجاد می کنند بنابراین به اطراف کار آسیب نمیزنند و در نتیجه نیاز به برخی از مراحل پردازش ثانویه ندارند. در این راستا شما را به خواندن این مقاله دعوت میکنیم تا با هفت کاربرد برتر لیزر در خطوط تولید آشنا شوید.

ادامه مطلب ...

لیزر چه کاربردهایی در صنایع لوازم خانگی دارد؟

لیزر چه کاربردهایی در صنایع لوازم خانگی دارد؟

کاربرد لیزر و ربات لیزری در صنایع لوازم خانگی و دکوراسیون به سه بخش برش، جوش و حکاکی لیزری فلزات و غیر فلزات برمی‌گردد که منجر به افزایش چشمگیر دقت و کیفیت کار، افزایش سرعت تولید، میکانیزه و اتوماتیک شدن تولید و افزایش دوام دستگاه های تولید می‌گردد که در این مقاله در این رابطه بحث می شود.

ادامه مطلب ...

لیزر چه کاربردهایی در صنایع قطعه سازی و قالب سازی دارد؟

لیزر چه کاربردهایی در صنایع قطعه سازی و قالب سازی دارد؟

استفاده از لیزر در صنعت به عنوان راهکاری جهت انجام فعالیت هایی از جمله برش سطحی و عمیق ، حکاکی دائمی فلزات ، جوشکاری فلزات به صورت دستی و رباتیک می تواند زمینه ساز ایجاد بستر بالابردن سطح خدمات یک گروه تولیدی شود.

ادامه مطلب ...

لیزر چه کاربردهایی در صنایع خودروسازی دارد؟

لیزر چه کاربردهایی در صنایع خودروسازی دارد؟

استفاده از لیزر در خطوط تولید صنایع مختلف از جمله صنعت خودروسازی علاوه بر این که باعث رشد چشمگیر سرعت تولید، افزایش کیفیت قطعات و کاهش هزینه های ساخت میشود؛ در دراز مدت بدلیل عدم درگیری قطعه با دستگاه در جوش و برش فلزات، باعث کاهش استحلاک و افزایش دوام دستگاه های خط تولید می گردد و هزینه های تعمیر و نگهداری آنها را به شدت کاهش می دهد.

ادامه مطلب ...


سبد خرید
  • دسته بندی ها
  • منو

پنل کاربری

بستن (Esc)
ورود
عضویت تماس با ما