درباره ما

با توجه به کاربردهای جدید و گسترده لیزر در صنعت (حکاکی، برش و جوش فلزات و غیر فلزات)، پزشکی (لیزرهای زیبایی، رفع موهای زاید، دندان پزشکی و چشم پزشکی) و حتی زندگی روزمره (لیزرهای تبلیغاتی) و عدم وجود نیروی خدماتی متخصص در استانهای جنوبی کشور (استان فارس، بوشهر، هرمزگان و ...) شرکت لیزر گستر آسیا (سرزمین لیزر) راه اندازی شده است. در این راستا این شرکت با بهره گیری از نیروهای جوان فارغ التحصیل دکتری اپتیک و لیزر دانشگاه سراسری شیراز توانسته است امکان ارایه خدمات طراحی، ساخت و تعمیرات انواع لیزرهای صنعتی و پزشکی را در شهرهای جنوبی کشور فراهم آورد.

در این سایت مجموعه ای از بهترین لیزرهای صنعتی و پزشکی به همراه نمونه کار و دانش فنی آنها با در اختیار خوانندگان محترم قرار می گیرد. نام سایت شرکت برگرفته از لیزر ایران (لیزایران) و با الهام از نوشتار انگلیسی LASER به صورت LASEIR.com انتخاب شده است. خدمات ارایه شده اینترنتی و حضوری سرزمین لیزر، توسط تیم کاملا متخصص دکتری اپتیک و لیزر انجام می شود.

 

    این سایت امکانات زیر را به خوانندگان محترم ارایه می دهد.

.   توضیحات ضروری دانش لیزر که نیاز است صنعتگران، پزشکان، دانشجویان و ... در مورد لیزر بدانند.

.   توضیحاتی که نیاز است افراد عادی بدانند تا هنگام جراحیهای لیزری و عملهای زیبایی لیزر بتوانند بهترین مرکز را برای خدمات پزشکی لیزر انتخاب کنند. 

.    توضیحاتی که نیاز است صاحبان کسب و کارهای کوچک که از دستگاه لیزر استفاده می کنند، بدانند تا بتوانند بهترین دستگاه را برای کسب و کار خود خود انتخاب کنند. با این توضیحات افراد میتوانند  برآوردی از هزینه و درآمد کار با دستگاه لیزر از دیدگاه متخصصین لیزر و بازاریابهای ما داشته باشند.

.    توضیحات کامل، دانش فنی و نمونه کار انواع لیزرهای صنعتی حکاکی، برش و جوش فلزات و غیر فلزات.

.    امکان سفارش و قیمت یابی انواع محصولات لیزری

.    امکان نظرسنجی و بررسی دیدگاه سایر مشتریان درباره هر محصول

.    مشاهده و مقایسه کاتولوگ محصولات

.    مشاهده فیلم نحوه کار با هر محصول

.    امکان مشاوره بصورت تلفنی، تلگرامی یا از سامانه اتوماسیون مشاوره 

 

جهت انجام هرگونه سوال میتوانید از این بخش با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

با تشکر                 

محمد صادق کاظم پور          

مدیر سرزمین لیزر جنوب ایران     


درباره ما

سرزمین لیزر جنوب ایران، لیزر حکاکی، لیزر پزشکی، لیزر پوست و مو، لیزر چشم پزشکی، لیزر شیراز، لیزر برش و جوش، لیزر الکساندرایت، فروش اقساطی لیزر، خدمات و تعمیرات لیزر شیراز

نظرات و پیشنهادات :

موضوع :  

نام و نام خانوادگی :

شماره تماس:

آدرس ایمیل :  

متن :  

تصویر امنیتی:

لطفا تا ثبت شدن فرم و نمایش عبارت تایید شکیبا باشید.

رکوردی موجود نیست!

شرکت لیزر گستر آسیا (سرزمین لیزر جنوب کشور) به همت تعدادی از فارغ التحصیلان دکتری اپتیک و لیزر دانشگاه شیراز در آذر ماه سال 1397 تاسیس گردید. این شرکت مرکز طراحی، تولید و خدمات لیزرهای صنعتی (لیزرهای حکاکی، برش و جوش فلزات و غیر فلزات) و لیزرهای پزشکی (لیزرهای زیبایی و رفع موهای زاید، لیزر دیودهای کم توان فیزیوتراپی، لیزرهای دندان پزشکی و لیزرهای فمتوثانیه چشم پزشکی) در استانهای جنوبی کشور می باشد.

آدرس دفتر شرکت: شیراز چهار راه زند، خیابان داریوش، پاساژ شعله، طبقه اول شرکت لیزر گستر

تلفن: 09170064366

پاسخگویی و مشاوره رایگان به پزشکان، صنعتگران، اساتید دانشگاه و دانشجویان بصورت 24 ساعته در واتس آپ

دفتر سرزمین لیزر

 

سرزمین لیزر جنوب ایران، لیزر حکاکی، لیزر پزشکی، پوست و مو و چشم پزشکی شیراز، لیزر برش و جوش، خدمات و تعمیر لیزر

بیست و پنجمین کنفرانس اپتیک و فوتونیک و یازدهمین کنفرانس مهندسی فوتونیک ایران

بیست و پنجمین کنفرانس اپتیک و فوتونیک و یازدهمین کنفرانس مهندسی و فناوری فوتونیک ایران در 9 تا 11 بهمن ماه 97 در دانشگاه شیراز برگزار می گردد. از تمامی علاقه مندان به علم لیزر دعوت می گردد که در این کنفرانس شرکت نمایند و از غرفه سرزمین لیزر بازدید نمایند.